ГІПСОКАРТОННІ СИСТЕМИ

 

Профіль CD 60 стіна-стеля

Профіль CD-60 використовується для монтажу каркаса підвісної гіпсокартонної  стелі та монтажу каркаса стіни до облицювання. Монтаж CD-60 здійснюється в парі  з направляючим  UD-27 та кріпиться до стіни чи стелі за допомогою прямого чи обертового підвісів.

 

Профіль UD 27 (направляючий до CD-60)

Профіль UD-27 використовується як направляючий до CD-60 профілю при монтажі каркаса підвісної гіпсокартонної стелі та стіни до облицювання. Кріпиться до стіни та підлоги за допомогою дюбелів та з’єднується з CD-60  самонарізними гвинтами.

 

Профіль UW 50 (направляючий до CW 50)

Профіль UW-50 використовується як направляючий до стоїчного CW-50 профілю при монтажі каркаса гіпсокартонної перегородки та облицювання. Кріпиться до підлоги та стелі за допомогою дюбелів.

Профіль CW 50 (стійки перегородочні)

Профіль CW-50 використовується як стійка при монтажі каркаса гіпсокартонної перегородки та облицювання. Профіль забезпечений отворами для пропуску електричних та сантехнічних комунікацій. Монтаж CW-50 здійснюється в парі з направляючим  UW-50 та кріпиться між собою за допомогою самонарізних гвинтів.

Профіль UW 75 (направляючий до CW 50)

Профіль UW-75 використовується як направляючий до стоїчного CW-75 профілю при монтажі каркаса гіпсокартонної перегородки та облицювання. Кріпиться до підлоги та стелі за допомогою дюбелів.

 

Профіль CW 75 (стійковий, перегородка) 

Використовується в якості вертикальної стійки при монтажі каркаса гіпсокартонної перегородки і облицюванні. Має отвори для пропуску електричних і сантехнічних комунікацій. Монтаж Cw75 здійснюється в парі з направляючим UW 75 і кріпиться між собою за допомогою саморізів.

 

Профіль UW 100 (направляючий до CW100)

Використовується як направляючий для стійкового CW100 профілю при монтажі каркаса гіпсокартонної перегородки і облицюванні. Кріпиться до підлоги і стелі за допомогою дюбелів.

 

  Профіль CW 100 (стійковий, перегородка)

Використовується в якості вертикальної стійки при монтажі каркаса гіпсокартонної перегородки і облицюванні. Має отвори для пропуску електричних і сантехнічних комунікацій. Монтаж CW 100 здійснюється в парі з направляючим UW 100 і кріпиться між собою за допомогою саморізів.