Профілі оцинковані

1   Профіль CD 60 стіновий-стельовий

Використовується для монтажу каркасу підвісної гіпсокартонної стелі та монтажу каркасу стіни для облицювання. Монтаж CD60 здійснюється в парі з напрямним UD27 і кріпиться за допомогою прямого або поворотного підвісів.

2   Профіль UD 27 (направляючий до CD 60)

Використовується в якості направляючого для CD60 профілю при монтажі каркаса підвісної гіпсокартонної стелі та стіни для облицювання. Кріпиться за допомогою дюбелів і саморізів.

3   Профіль UW 50 (направляючий до CW 50)

Використовується в якості направляючого для стійкового CW50 профілю при монтажі каркаса гіпсокартонної перегородки і облицювання. Кріпиться до підлоги і стелі за допомогою дюбелів.

4   Профіль CW 50 (стійковий, перегородка)

Використовується в якості вертикальної стійки при монтажі каркаса гіпсокартонної перегородки і облицювання. Забезпечений отворами для пропуску електричних і сантехнічних комунікацій. Монтаж CW50 здійснюється в парі з напрямних UW 50 і кріпиться між собою за допомогою саморізів.

5   Профіль UW 75 (направляючий до CW75)

Використовується в якості направляючого для стійкового CW75 профілю при монтажі каркаса гіпсокартонної перегородки і облицювання. Кріпиться до підлоги і стелі за допомогою дюбелів.

6   Профіль CW 75 (стійковий, перегородка)

Використовується в якості вертикальної стійки при монтажі каркаса гіпсокартонної перегородки і облицювання. Забезпечений отворами для пропуску електричних і сантехнічних комунікацій. Монтаж CW75 здійснюється в парі з напрямних UW 75 і кріпиться між собою за допомогою саморізів.

7   Профіль UW 100 (направляючий до CW100)

Використовується як направляючий для стійкового CW100 профілю при монтажі каркаса гіпсокартонної перегородки і облицювання. Кріпиться до підлоги і стелі за допомогою дюбелів.

8   Профіль CW 100 (стійковий, перегородка)

Використовується в якості вертикальної стійки при монтажі каркаса гіпсокартонної перегородки і облицювання. Забезпечений отворами для пропуску електричних і сантехнічних комунікацій. Монтаж CW 100 здійснюється в парі з напрямних UW 100 і кріпиться між собою за допомогою саморізів.