Кріплення оцинковані

 

ПІДВІС УНІВЕРСАЛЬНИЙ 60/125

Використовується для кріплення CD профілів при монтажі підвісної гіпсокартонної стелі до перекриття  стін до облицювання. Кріпиться до стелі та стіни за допомогою дюбелів, до СD профілю – за допомогою самонарізних гвинтів.

 

ПІДВІС ОБЕРТОВИЙ З РОЗЖИМНИМ ЕЛЕМЕНТОМ

Використовується до CD профілів при монтажі каркаса підвісної гіпсокартонної стелі. Застосовується в комплекті зі стержнем з кільцем.

 

З’ЄДНУВАЧ ОДНОРІВНЕВИЙ “КРАБ”

Використовується для з’єднання CD профілів у взаємно перпендикулярних напрямках при монтажі каркаса однорівневої підвісної гіпсокартонної стелі.

 

З’ЄДНУВАЧ ДВОРІВНЕВИЙ

Використовується для з’єднання CD профілів у взаємно перпендикулярних напрямках при монтажі дворівневої конструкції підвісної гіпсокартонної стелі.

 

З’ЄДНУВАЧ ПОЗДОВЖНІЙ

Використовується для поздовжнього з’єднання або нарощування CD профілів при монтажі каркаса стіни та підвісної гіпсокартонної стелі.

 

З’ЄДНУВАЧ КУТОВИЙ

Використовується для кутового з’єднання CD профілів в поперечному напрямку при монтажі однорівневої конструкції підвісної гіпсокартонної стелі.

 

ПІДВІС ПРУЖИНИЙ “МЕТЕЛИК”

Використовується для кріплення підвісної стелі. Застосовується в комплекті зі стержнем з кільцем і стержнем з гачком.

 

СТЕРЖЕНЬ З КЛЬЦЕМ (ГАЧКОМ) 125-200 ММ

Використовується для кріплення підвісної стелі і зменшення висоти гіпсокартонного підвісної стелі відносно перекриття. Застосовується в комплекті з поворотним підвісом для CD профілю або в парі зі стрижнем з кільцем і в комплекті з підвісом пружинним (метелик).

 

МАЯК ШТУКАТУРНИЙ

Маяк штукатурний застосовується в якості опорної направляючої бази для отримання рівної поверхні при оштукатурюванні. За допомогою маяка штукатурного ви зможете обрати відповідну товщину нанесення штукатурки, а також швидко, точно та без великих витрат отримати рівну обштукатурену поверхню. Зазвичай, направляючі виготовляються з оцинкованої сталі для нанесення штукатурки 6-ти та 10-ти міліметровим шаром.

 

 КУТНИК ДЛЯ МОКРОЇ ШТУКАТУРКИ

Кут для мокрої штукатурки використовують для зміцнення кутів стін, дверних та віконних коробок при виконанні оштукатурювання “мокрим способом”. Даний кут рекомендовано застосовувати з неагресивними видами штукатурок, щоб уникнути руйнування оцинкованого шару.